Jodła Koreańska uprawa - Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


72-132 Mosty, Mosty 5

Numer telefonu: 607 311 470

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Jodła Koreańska uprawa - Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna

Niezwykle pięknym drzewem o każdej porze roku jest jodła koreańska, której uprawa wymaga gleby bogatej w składniki odżywcze i lekko wilgotnej. Jest to jedno z najniższych drzew iglastych, gdyż w warunkach nasadzeń dochodzi najwyżej do 5 metrów. Zdarza się, że przyjmuje nawet formę krzewiastą, jednak w każdej postaci jej wspaniałą ozdobą są niekłujące długie i białe od spodu igły, a także czerwone lub brązowe kwiatostany i fioletowe szyszki.

Jest to drzewo zimozielone, którego sadzonkę można kupić na stronie abcmosty.pl należącej do jednej z najlepszych w Polsce plantacji roślin iglastych. Przedsiębiorstwo to niezwykle dba o swoje rośliny i robi wszystko, aby były zdrowe, wolne od szkodników i chorób. Codziennie na plantacjach pracują dziesiątki osób wspomaganych najróżniejszymi urządzeniami, nawożąc, odchwaszczając i formując rośliny. Niektóre z nich sprzedawane są jako choinki, inne zaś jako sadzonki do parków i ogrodów. Każdy, kto pragnie mieć to piękne drzewo u siebie i podziwiać jego niezwykłą urodę nawet zimą, może w atrakcyjnej cenie kupić tutaj zdrową, ładną sadzonkę.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Meritum Centrum Medyczne


Mikołaja Kopernika 28, Kamień Pomorski

Zobacz >

Wykładziny Biurowe


Małkowskiego 30, Szczecin

Zobacz >

STUDIO22


Moniuszki 8, Połczyn Zdrój

Zobacz >